Home Uncategorized Agnesa Gashi pejanja që ka dy djem e duket si modele 18...

Agnesa Gashi pejanja që ka dy djem e duket si modele 18 vjeç

Agensa Gashi, bukuroshja nga Peja, edhe më tej shfaqet atraktive në të gjitha postimet që lëshon në rrjete sociale.

Modelja, që e ka lënë pas karrieren, pasi është nërë nënë e dy fëmijëve, në foton e fundit shkëlqen.

Ndonëse po mungon dielli, pejanja paraqitet pranverore dhe me një energji tejet pozitive, që nuk mund të injorohet.

Agnesa Gashi është motra e moseratorit Labinot Gashi-Labi.

Kjo e fundit është nërë mjaftë e përfolur në media rozë.

Most Popular

QKUK jep detaje për 29-vjeçaren shtatzënë që vdiq sot nga koronavirusi

Vdekja e 29-vjecares shtatzënë, QKUK’ja tregon për përkeqësimin e gjendjes së saj. Zëdhënësi i QKUK’së, Shpend Fazliu, ka treguar detaje lidhur me vdekjen e 29-vjeçares...

Lille dhe Milan ndajnë pikët, avancojnë Arsenal e Leicester!

Lille dhe Milan lanë gjithçka të hapur përsa i përket çështjes së kualifikimit në grupin H të Europa League, pasi nuk shkuan më shumë...

Klinaku kritikon institucionet vendore pas zgjatjes së mandatit të Speciale

Dhomat e Specializuara kanë vazhduar mandatin e Gjykatës Speciale. Lidhur me këtë ka reaguar anëtari i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku, duke kritikuar institucionet qeverisëse për mos...

FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

Modelja Amy Willerton po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe. Ish-ylli...