Home Uncategorized Femra më e klikuar në Youtube i vë “zjarrin” edhe Instagramit

Femra më e klikuar në Youtube i vë “zjarrin” edhe Instagramit

Në rast se nuk e dinit, këngëtarja e hiteve latine, Natti Natasha është femra më e klikuar në Youtube.

Por duket se ylli 33-vjeçar merr “territor” dhe në një platformë tjetër sociale.

Natti ka ngritur “temperaturat” për 21.2 milionë ndjekësit e saj me fotot e publikuara së fundmi.

Shiko Fotot:

Most Popular

Habit moderatorja shqiptare: Shkova të hiqja fëmijën, nuk i thashë bashkëshortit

Moderatorja Gerta Gixhari ishte e ftuar së fundmi në "Glamour Zone", me Ester Bylykun. Gjatë intervistës, ajo rrëfeu shumë të pathëna të jetës profesionale dhe...

Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga bikini

Aktorja dhe biznesmenia 55 vjeçare britanike Liz Hurley,  që ka krijuar linën e saj të rrobave të banjës ‘Elizabeth Hurley Beach’ nuk humbet rastin...

Interi fiton dhe i ofrohet vetëm dy pikë kreut të tabelës

Pas humbjes së rëndë në Ligën e Kampionëve kundër Real Madridit, Interi i drejtuar nga trajneri Antonio Conte e ka ri-gjetur fitore në kampionat...

Përleshje me armë dhe sopat në mes të rrugës në Veternikë

Një rrahje mes dy personave ka ndodhur para pak çastesh në mes të rrugës në Veternik. Gazeta Insajderi, ka gjiruar përleshjen e këtyre dy personave,...