Home Uncategorized Kallashi në pikë të dimrit zhvishet komplet

Kallashi në pikë të dimrit zhvishet komplet

Para disa vitesh, Kallashi ishte apsolutisht një nga më të përfolurat e shoubizit vendor, por jo më.

Kallashi e ka ngadalsuar ritmin, madje më nuk dihet shumë për aktivitetin e saj si vallëtare, shkruan “Kosovarja”.

Një është e sigurtë: Njerëzit nuk e kanë harruar Kallashin, madje edhe sot e kësaj site interesohen për të dhe të bëmat e saj.

Bukuroshja, sapo ka nxjerr një foto me bikine. Ani pse ftohtë, Kallashin nuk ka kush e mbulon.

Most Popular

QKUK jep detaje për 29-vjeçaren shtatzënë që vdiq sot nga koronavirusi

Vdekja e 29-vjecares shtatzënë, QKUK’ja tregon për përkeqësimin e gjendjes së saj. Zëdhënësi i QKUK’së, Shpend Fazliu, ka treguar detaje lidhur me vdekjen e 29-vjeçares...

Lille dhe Milan ndajnë pikët, avancojnë Arsenal e Leicester!

Lille dhe Milan lanë gjithçka të hapur përsa i përket çështjes së kualifikimit në grupin H të Europa League, pasi nuk shkuan më shumë...

Klinaku kritikon institucionet vendore pas zgjatjes së mandatit të Speciale

Dhomat e Specializuara kanë vazhduar mandatin e Gjykatës Speciale. Lidhur me këtë ka reaguar anëtari i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku, duke kritikuar institucionet qeverisëse për mos...

FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

Modelja Amy Willerton po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe. Ish-ylli...