E premte, 18 Qershor, 2021

Nara publikon fotot ku i tregon të gjitha, ‘i lun’ ndjekësit

Wanda Nara ka postuar shpesh foto pa rroba për 7.1 milionë ndjekësat e saj në Instagram, por tashmë gruaja e yllit të PSG Mauro Icardi, ka tejkaluar veten me foton e fundit të shpërndarë në rrjet.

Bukuroshja që vepron gjithashtu si përfaqësuesja ligjore e burrit futbollist, ka lënë shumë pak për imagjinatën me postimin e fundit.

Me foton nga banjo e saj në shtëpinë a saj në Paris, argjentinasja 33-vjeçare përdor vetëm krahun e saj për të mbuluar pjesen sipërme.

Bashkë me foton Nara komentonte:

Gjithçka ka mbetur është tashmë dimri…

Tashmë besohet se AC Milan kërkojnë të marrin Icardin nga PSG, i cili ka shkelqyer më parë në Seria A dhe nuk po gjen hapësira në kampionatin francez të Ligue 1.

Wanda kohët e fundit ka folur ashpër për këtë dhe për trajnerin e Interit, Antonio Conte, kur ai tha se lojtarët duhet të përdorin sa më pak energji kur të shkojnë në dhomë me gratë.

Kur Conte këshilloi lojtarët e tij që gjatë kohës në shtrat të kenë përpjekjet minimale fizike dhe mundësisht “poshtë partnereve të tyre”, Wanda tha se kjo nuk zgjidh gjë pasi gjithsesi çështja zgjat vetëm disa sekonda./Blic