Home Uncategorized Nara publikon fotot ku i tregon të gjitha, ‘i lun’ ndjekësit

Nara publikon fotot ku i tregon të gjitha, ‘i lun’ ndjekësit

Wanda Nara ka postuar shpesh foto pa rroba për 7.1 milionë ndjekësat e saj në Instagram, por tashmë gruaja e yllit të PSG Mauro Icardi, ka tejkaluar veten me foton e fundit të shpërndarë në rrjet.

Bukuroshja që vepron gjithashtu si përfaqësuesja ligjore e burrit futbollist, ka lënë shumë pak për imagjinatën me postimin e fundit.

Me foton nga banjo e saj në shtëpinë a saj në Paris, argjentinasja 33-vjeçare përdor vetëm krahun e saj për të mbuluar pjesen sipërme.

Bashkë me foton Nara komentonte:

Gjithçka ka mbetur është tashmë dimri…

Tashmë besohet se AC Milan kërkojnë të marrin Icardin nga PSG, i cili ka shkelqyer më parë në Seria A dhe nuk po gjen hapësira në kampionatin francez të Ligue 1.

Wanda kohët e fundit ka folur ashpër për këtë dhe për trajnerin e Interit, Antonio Conte, kur ai tha se lojtarët duhet të përdorin sa më pak energji kur të shkojnë në dhomë me gratë.

Kur Conte këshilloi lojtarët e tij që gjatë kohës në shtrat të kenë përpjekjet minimale fizike dhe mundësisht “poshtë partnereve të tyre”, Wanda tha se kjo nuk zgjidh gjë pasi gjithsesi çështja zgjat vetëm disa sekonda./Blic

Most Popular

Habit moderatorja shqiptare: Shkova të hiqja fëmijën, nuk i thashë bashkëshortit

Moderatorja Gerta Gixhari ishte e ftuar së fundmi në "Glamour Zone", me Ester Bylykun. Gjatë intervistës, ajo rrëfeu shumë të pathëna të jetës profesionale dhe...

Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga bikini

Aktorja dhe biznesmenia 55 vjeçare britanike Liz Hurley,  që ka krijuar linën e saj të rrobave të banjës ‘Elizabeth Hurley Beach’ nuk humbet rastin...

Interi fiton dhe i ofrohet vetëm dy pikë kreut të tabelës

Pas humbjes së rëndë në Ligën e Kampionëve kundër Real Madridit, Interi i drejtuar nga trajneri Antonio Conte e ka ri-gjetur fitore në kampionat...

Përleshje me armë dhe sopat në mes të rrugës në Veternikë

Një rrahje mes dy personave ka ndodhur para pak çastesh në mes të rrugës në Veternik. Gazeta Insajderi, ka gjiruar përleshjen e këtyre dy personave,...