Home Uncategorized Rashel po i shpërthen gjoksi gjigant

Rashel po i shpërthen gjoksi gjigant

Bukuroshja shqiptare Rashel Kolaneci vazhdimisht është në qender të mediave roze.

Me pamje atraktive dhe me një trup tërheqëse ajo mbanë rreth vetës shumë njerëz të cilët e ndjekin atë, shkruan Infokosova.

Duke shfrytëzuar llogarinë e saj në ‘instagram’, Rashel gjithmonë sjellë fotografi të nxehta.

Ish nikoqirja e ‘Xing me Ermalin‘, ka vënë në pah gjoksin e saj gjigant e ku po duket mjaftë tërheqëse./InfoKosova

Most Popular

Mblidhet nëndega e PDK-së në Drenas – nuk respektohen masat anti-pandemi (FOTO)

Sonte është mbledhur nëndega e Partisë Demokratike të Kosovës në Arllat. Kështu ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci. Në llogarinë e...

Osmani ndanë “Urdhrin e Lirisë” për Rifat Jasharin

Rifat Jasharit i është ndarë Urdhri i Lirisë nga U.D e Presidentit, Vjosa Osmani. Kjo është bërë e ditur me anë të një postimi një...

Sylejman Selimi deklarohet për herë të parë për Specialen, ja çfarë thotë

Ish-komandanti i Përgjithshëm i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sylejman Selimi, ka thyer heshtjen lidhur me çështjen e Gjykatës Speciale. “Pas 23 vitesh, të përballesh me...

Specialja fton edhe një ish-ushtar të UÇK-së

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së merr ftesë nga Specialja. Naim Kadolli, ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka njoftuar se ka marrë ftesë nga Specialja. Thotë...