Home Uncategorized Rashel po i shpërthen gjoksi gjigant

Rashel po i shpërthen gjoksi gjigant

Bukuroshja shqiptare Rashel Kolaneci vazhdimisht është në qender të mediave roze.

Me pamje atraktive dhe me një trup tërheqëse ajo mbanë rreth vetës shumë njerëz të cilët e ndjekin atë, shkruan Infokosova.

Duke shfrytëzuar llogarinë e saj në ‘instagram’, Rashel gjithmonë sjellë fotografi të nxehta.

Ish nikoqirja e ‘Xing me Ermalin‘, ka vënë në pah gjoksin e saj gjigant e ku po duket mjaftë tërheqëse./InfoKosova

Most Popular