Home Uncategorized Rita Ora thekson linjat trupore në bikini!

Rita Ora thekson linjat trupore në bikini!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare.

Përpos suksesit me projektet muzikore, ajo shpesh merr vëmendjen e mediave rozë dhe të publikut, me paraqitjet që bën.

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur në bikini, duke vënë në pah linjat e saj bombastike trupore, që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here.

Most Popular

QKUK jep detaje për 29-vjeçaren shtatzënë që vdiq sot nga koronavirusi

Vdekja e 29-vjecares shtatzënë, QKUK’ja tregon për përkeqësimin e gjendjes së saj. Zëdhënësi i QKUK’së, Shpend Fazliu, ka treguar detaje lidhur me vdekjen e 29-vjeçares...

Lille dhe Milan ndajnë pikët, avancojnë Arsenal e Leicester!

Lille dhe Milan lanë gjithçka të hapur përsa i përket çështjes së kualifikimit në grupin H të Europa League, pasi nuk shkuan më shumë...

Klinaku kritikon institucionet vendore pas zgjatjes së mandatit të Speciale

Dhomat e Specializuara kanë vazhduar mandatin e Gjykatës Speciale. Lidhur me këtë ka reaguar anëtari i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku, duke kritikuar institucionet qeverisëse për mos...

FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

Modelja Amy Willerton po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe. Ish-ylli...