Home Magazina Dafina në mot të ftohtë mbulon pjesët e trupit vetëm me pallto

Dafina në mot të ftohtë mbulon pjesët e trupit vetëm me pallto

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri nuk heziton që të ekspozoj shumë nga trupi i saj.

Duke treguar tatuazhet e shumta që i ka bërë në trup, ajo lë pa mend edhe ndjekësit me pozat e guximshme që i publikon, shkruan “Kosovarja”.

Duke mos përtuar të zhvishet edhe në mot të ftohtë, ajo së fundmi ishte ‘e gëzuar’ që gardërobës së saj iu shtua edhe një pallto ngjyrë të gjelbër.

“Tani më në fund kam një xhaketë të gjelbët në garderobën time” ishte mbishkrimi i imazhit që e publikoj në rrjetin social.

Duke pozuar e zhveshur në bikine, ajo u mundua që ti mbuloj pjesë e trupit vetëm me palltë, ku ka treguar linjat trupore.

E zjarrtë dhe mjaftë unike kjo Dafinë.

Most Popular