Home Magazina Demi Rose nuk heq dorë, vazhdon me fotot provokuese nga Maldivet

Demi Rose nuk heq dorë, vazhdon me fotot provokuese nga Maldivet

Bikinit janë veshja e saj e preferuar!

Demi Rose, ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram një foto teksa pozon përsëri me të brendshme, shkruan Syri Kosova.

Si gjithmonë, ajo duket tepër provokuese dhe joshëse, teksa vazhdon të ndajë foto nga Maldivet.

Image

Most Popular