Tuesday, October 26, 2021

Era Istrefi befason ndjekësit, bën sërish ndryshim në pamje

Era Istrefi është një ndër personazhet më të përfolura në vend dhe jo vetëm.

Sot ajo ka publikuar disa foto, ku shihet me një stil ndryshe të flokëve dhe po duket mjaftë bukur.