Monday, September 27, 2021

Fifi publikon këngën “Ninullë dashurie”

Fifi e ka publikuar këngën e saj të re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Ninullë dashurie”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Imagine Films.

Për melodinë e këngës janë kujdesur Filloreta Raçi dhe Fatjon Miftari ndërsa kënga është pëlqyer shumë nga publiku.