Monday, September 20, 2021

Dalin fotot e Princeshë Dianës në bikini

Disa foto të papublikuar amë parë të Princeshë Dianës, janë bërë publike së fundmi, duke treguar edhe njeherë bukurinë saj rrezatuese.

Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles.

Princesha e ndjerë duket me flokë të lagur, ndërsa mban një pije në dorë, e nxirë dhe e relaksuar me bikini shumëngjyrëshe me një këmishë të purpurt të lidhur në bel