Saturday, October 16, 2021

Deputetja e Kuvendit i ‘çmend’ ndjekësit në Instagram

Ka kohë që është pjesë e Kuvendit të Kosovës. Dhe tani, Duda Balje e cila njihet për sharmin dhe elegancën që ka treguar dhe tregon për vite e vite, sa ka që kur i është futur politikës në Kosovë, shpesh herë befason me dukjen. Ajo është nëna e tre fëmijëve por në vazhdimësi ‘i çmend’ ndjekësit e saj me linjat e përsosura të trupit dhe pamjen e saj ‘fit’.

E hiç më larg se dje, bukuroshja nga radhët e komuniteti boshnjak  në Kosovë ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka vënë në fokus konstruktin e bukur të fytyrës, përderisa e gjithë vëmendja shkon pikërisht në sytë e saj të mahnitshëm.

Përderisa kishte lëshuar një ballukë në njërën pjesë të fytyrës deputetja i ka dhënë një buzëqeshje të ëmbël syrit të kamerës duke bërë kështu që të rrezatojë nga bukuria.

Balje ndryshe njihet si një nënë e një grua e zonja, e cila po punon për të mirën e komunitetit që i takon dhe po ashtu edhe për të mirën e vendit tonëImageImageImageImage