Home Magazina Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga bikini

Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga bikini

Aktorja dhe biznesmenia 55 vjeçare britanike Liz Hurley,  që ka krijuar linën e saj të rrobave të banjës ‘Elizabeth Hurley Beach’ nuk humbet rastin të marrë vetë rolin e modeles ideale.

Ditën e djeshme me rastin e të ‘Premtes së zezë’ Liz ‘rekrutoj’ dhe motrën e saj më të madhe.

Të dyja kanë publikuan foto në Instagram duke promovuar linjën e rrobave të banjës gjithashtu ajo shpjegon se kjo foto është bërë gjatë izolimit të kësaj vere.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Most Popular