Home Magazina Gold AG dhe Ermira bëhen prindër për herë të parë

Gold AG dhe Ermira bëhen prindër për herë të parë

Gold AG dhe Ermira bëhen prindër për herë të parë

Reperi Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, janë bërë prindër për herë të parë dhe gjinia e foshnjës është djalë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Goldi me anë të një postimi në Instagram, teksa njofton se vogëlushin e pagëzoi me emrin Gueril.

Ai shprehet i lumtur që djali i tij erdhi në jetë në një datë që është e shënuar për shqiptarët, më 28 nëntor.

Most Popular