Monday, October 25, 2021

Ana provokon keq me imazhin e ri, bikinit e vogla mezi i mbulojnë pjesët intime

Ana Cheri ka sjellur imazhin e ri në Instagram.

Ana Cheri, tashmë dihet se është një nga emrat shumë të komentuar të mediave rozë, shkruan lajmi.net.

Ana është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme në të cilat shfaqet atraktive duke joshur publikun.

Së fundmi ajo ka kujtuar kohën kur ishte në Maldives, duke treguar se sa shumë ishte kënaqur atje.

Në imazh Ana Cheri shihet e veshur me bikini të vogla që duken të jenë mjaft të ngushta për modelen duke i ekspozuar thuajse edhe pjesët intime asaj.