Home Rajoni TV Violetë Kukaj publikon këngën ‘Sytë’

Violetë Kukaj publikon këngën ‘Sytë’

Këngëtarja e muzikës popullore, Violetë Kukaj ka publikuar këngën e saj më të re.

Këngë e re titullohet ‘Sytë’, ndërsa për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Ilir Berani.

Ajo dukej e mrekullueshme si çdo herë.

Most Popular