Home Magazina Pak para lindjes së vajzës, Sara do t’ju befasojë me këtë veprim

Pak para lindjes së vajzës, Sara do t’ju befasojë me këtë veprim

Sara Hoxha është tashmë një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të pare dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku tregon se ka ngrirë gips në formën e barkut të saj për ta mbajtur kujtim gjatë jetës.

Most Popular