Monday, October 25, 2021

Skenderaj/ Aksident me të lënduar në Klinë të Mesme

Dy persona u lënduan si pasojë e një aksidenti që ndodhi dje ndërmjet një veture dhe një kamioni në Klinë të Mësmë të Skenderajt.

Të lënduarit pasi kanë marrë ndihmën e parë në Qendrën Mjekësisë Familjare janë dërguar për trajtim mjekësor të mëtejshëm.

Burimet e rajoni.net mesojnë së policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është dukë u marrë me rastin./Rajoni.net/