Thursday, September 23, 2021

Drita vazhdon me fitore, mposht Llapin

Është mbyllur edhe dueli i xhiros së parë ndërmjet Dritës dhe Llapit i cili është zhvilluar sot pasi që ishte shtyrë disa herë për arsye të ndryshme.

Kampionët në fuqi kanë shënuar fitore të rëndësishme duke e mposhtur skuadrën llapjane me rezultat minimal 1-0.

Golin e vetëm në ndeshje e ka shënuar mbrojtësi, Ardian Limani, pas një gabimi të portierit mysafir.