Thursday, September 23, 2021

Modelja e njohur e bën ‘nxehtë’ para ndjekësve

Modelja e famshme, Demi Rose, është një nga emrat e njohur e cila komentohet shumë lidhur me format e saj trupore.

Të pasmet e gjoksi janë vetëm disa nga arsyet duke mos e harruar faktin se ajo publikon shpesh foto nudo.

Demi së fundmi ka vendosur ti provokoj edhe njëherë fansat, me publikimin e një fotografie të re në Instagram.

Ajo e ka fotografuar trupin nga afër dhe në sy sigurisht se nuk bien vetëm veshja që po e reklamon mirëpo më shumë format e saj trupore.

Demi Rose ndihet nga më shumë se 15 milionë njerëz në llogarinë e saj në Instagram.

Etiketa:Demi Rose