Monday, September 27, 2021

Trepça ’89 e deklason Gjilanin

Trepça ’89 e ka mposhtur 3-0 Gjilanin.

Arbnor Muja në minutën e 20’, Sie Bissmark në minutën e 77’ dhe Rilind Nimani 83’ shënuan për fitoren e vendasve.