Monday, September 27, 2021

Aksident me të vdekur në Komoran të Drenasit!

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak caste më parë në Komoran, saktësisht në autostradën, Prishtinë-Pejë.

DrenicaSot nga ekipet në teren mëson se një person ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjës.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është dukë u marrë me rastin.