HomeMagazinaTeksa ekspozon gjoksin dhe të pasmet, vajza e Madonna-s rrit temperaturat në...

Teksa ekspozon gjoksin dhe të pasmet, vajza e Madonna-s rrit temperaturat në rrjet

Lourdes, vajza e madhe e këngëtares Madonna, i ka habitur të gjithë së fundmi teksa pozoi vetëm me të brendshme.

24-vjeçarja dukej mjaft provokuese, teksa pozonte për “Juicy Couture”.

Tashmë Lourdes është zgjedhur imazhi i ‘Juicy Couture and Parade’, dhe fotot ishin pikërisht për të.

Në foto, Lourdes ekspozon gjoksin dhe të pasmet, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Lourdes, tashmë 24-vjeçare, është fëmija i parë i Madonna-s me partnerin Carlos Leon.

Image
Image
Image
Image

Most Popular