Saturday, October 16, 2021

Drenas/ Grabitje e armatosur në një pompë-derivatesh

Një grabitje e armatosur raportohet të ketë ndodhur natën vonë në fshatin Poklek i ri në Gllogoc.

Dy punëtorë në një pompë-derivatesh kanë njoftuar se persona të maskuar dhe të armatosur me revole, iu kanë grabitur 750 euro dhe kanë ikur në drejtim të panjohur, shkruan lajmi.net.

Në vend-ngjarje kanë dalë njësitë përkatëse policore, teksa nuk raportohet për persona të lënduar.