Monday, October 25, 2021

Demi Rose shfaq të pasmet e formësuara nga vendi ekzotik

Modelja britanike, Demi Rose, është shumë aktive në rrjetet sociale. Demi edhe kësaj here ka lënë gojëhapur ndjekësit e saj.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet me një korse, ndërsa në pah ka vënë të pasmet bombastike.

Fotografitë provokuese, u pëlqyen dhe u komentuan menjëherë nga ndjekësit e saj.