Home Magazina Sherr për një vajzë, rrihet Andi i “Për’puthen”

Sherr për një vajzë, rrihet Andi i “Për’puthen”

Që nga daljet e para të Andit të Perputhen zbuloj se ai ka patur një të shkuar mjaft problematike.

Së fundmi një video në rrjetet sociale po e vërteton këtë.

Faqja Perputhem ttch ka publikuar videon teksa këngëtari Petro Xhori e quan Andin bushtër dhe e godet! Thuhet se sherri ka ndodhur për shkak të një vajze.

Most Popular