Saturday, September 25, 2021

E tmerrshme, një vajzë raporton në polici: Babai më ka ngacmuar seksualisht …

Gjatë ditës së djeshme në stacionin policor në Gjilan, është raportuar edhe për një ngacmim seksual.

Një vajzë ka akuzuar babain e saj, ta ketë ngacmuar seksualisht, transmeton IndeksOnline.

Burime të IndeksOnline bëjnë me dije se i dyshuari është arrestuar, dhe se me rastin po merret prokuroria.