Monday, September 20, 2021

Futbollisti i Feronikelit i jep fund beqarisë

Futbollisti i Feronikelit, Besmir Bojku i ka dhënë fund beqarisë.

Në rrjetet sociale, Bojku ka dhënë lajmin se është fejuar, transmeton Indeksonline.

Futbollisti i Niklit ka postuar dy fotografi me të fejuarën e tij.

Bojku është një nga futbollistët më të mirë tek klubi i Drenasit.

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, njerëz që qëndrojnë dhe jashtë
Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, njerëz që qëndrojnë, jashtë dhe natyrë