Home Lajme ''Dajak" brenda një kafeterie në Ferizaj, arrestohen dy persona

”Dajak” brenda një kafeterie në Ferizaj, arrestohen dy persona

Kronika

Policia e Kosovës në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar, të cilët pas një mosmarrëveshjeje brenda një kafeterie kishin goditur fizikisht njëri tjetrin.

Si pasojë e rastit, njëri prej të dyshuarve kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Dy të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Most Popular