Monday, September 20, 2021

Leonora Jakupi me këtë veshje provokuese ‘shkrinë’ meshkujt!

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.https://video.gjirafa.com/embed/leonora-jakupii1-mp4

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka qenë e pranishme në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ në Shqipëri.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim veshja provokuese e Leonorës.