Thursday, September 23, 2021

Pak ditë pas lindjes, Ermira shkon në dasmë me fustan të hapur tek gjoksi e këmbët

Ermira e Goldit shkon në dasmë me fustan të hapur tek gjoksi e këmbët.

Si baurrat e tyre të famshëm, edhe nuset e estradës zgjojnë kureshtje te madhe tek audienca.

Këtë fat e pati edhe Ermira, bashkëshortja e reperit të njohur Gold Ag, ku gjithmonë kujdeset të shfaqet joshëse dhe mjaftë sensuale, shkruan “Kosovarja”.

Pas lindjes së djalit, duket se ka filluar ti ndjek dasmat, ku ishte vet ajo e cila publikoj disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo çka mori vëmendje ishte veshja e saj e hapur tek gjoksi dhe këmbët, ku është munduar ti fsheh me anë të emojieve.

Më flokë të kapura e me një grim të rëndë në fytyrë, ajo po duket mjaftë e zjarrtë.