Home Magazina Wanda Nara prezanton motrën me një veshje transparente

Wanda Nara prezanton motrën me një veshje transparente

Wanda Nara vazhdon të shijojë Krishtlindjet e rrethuar nga të dashurit e saj në Argjentinë, ku po kalon disa ditë shkëputje përpara se të kthehet në Paris.

Gruaja e Mauro Icardi ka publikuar një foto me motrën e saj.

Ato shfaqen me një veshje transparente por pa treguar më shumë se sa dëshirohet, nuk ka kaluar pa u vënë re nga adhuruesit e modeles argjentinase.

“Ajo është motra ime, shoqja ime më e mirë, shoqja ime e shpirtit dhe pjesa më e mirë e imja”, shkruan krahas fotos Wanda.

Most Popular