Tuesday, September 21, 2021

Përfshihet nga zjarri një veturë në Drenas

Një veturë është përfshirë nga zjarri mëngjesin e sotëm në vendin e nohur si “Kroi i Mbretit”.

Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

Sipas Kelanit, nga ky rast s’ka të lënduar.

“Një veturë është përfshirë nga zjarri, por s’ka të lënduar. Në vendin e ngjarjes kanë dal edhe zjarrfikësit dhe Policia, të cilët po merren me rastin”, ka thënë Kelani.