Home Magazina Adea nuk mund ti mbuloj të pasmet gjigante në fustan të shkurtë

Adea nuk mund ti mbuloj të pasmet gjigante në fustan të shkurtë

Ka vendosur të rikthehet fuqishëm në skenën muzikore.

Ajo është bërë pjesë e shumë programeve festive, duke rikthyer simpatinë e shumë fansave, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka arritur të shndërrohet në super femër, duke mahnitur të gjithë me bukurinë dhe linjat trupore që i posedon.

Sot ndau një imazh bombastik, gjatë xhirimeve në televizion.

E veshur me një fustan të shkurtë, asaj menxi ia mbulon të pasmet gjigante.

Me flokë të rregulluar bukur, ajo po duket mahnitëse si gjithmonë.

Most Popular