Monday, October 25, 2021

Kourtney Kardashian publikon fotot me bikini

Kourtney Kardashian di si ta ‘godasë’ rrjetin.

Ajo në llogaritë e saj në rrjetet sociale ka hedhur një fotografi që më pas është shpërndarë në faqet tjera, shkruan Syri Kosova.

Në këtë imazh, Kourtney shihet se u shfaq me bikine dhe në pah ka vënë trupin seksi që ka.

Me këtë pamje, padyshim që bukuroshja do merrte shumë pëlqime.