Tuesday, October 26, 2021

Gjelbrona nuk ndalet, prapë shoping me të brendshme

jelbrona Gashi prapë ka tronditur rrjetin.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi ku shihet se ka dalur për shoping, shkruan Syri Kosova.

Por, gjëja që mori vëmendje më shumë ishte fakti se për këtë veprim, ajo doli me të brendshme dhe me një xhup sipër.

E tillë, Gjelbrona dukej shumë seksi dhe interesante.