E mërkurë, 23 Qershor, 2021

Kejvina Kthjella përshendet fansat me fotot me bikini

Kejvina Kthjella ngelet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit 2020

Modelja, herë pas herë ka ndarë me ndjekësit foto të cilat kanë rritur temperaturat në rrjet.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe së fundmi Kevina teksa ka ndarë foto provokuese, ku pozon vetëm me të brendshme, teksa duket tepër në formë.

“Sezoni i përshëndetjes / Sezoni i vitit të ri” ka shkruar Kejvina krah fotos.