Saturday, September 25, 2021

‘Mirësevjen 2021’/ Vesa Luma mahnit fansat në pozat me bikini

Këngëtarja e njohur Vesa Luma, e cila prej kohësh është zhvendosur në Zelandën e Re, ka qëndruar larg botës së muzikës këtë vit, për shkak dhe të situatës së krijuar nga pandemia.

Por, herë pas here, ajo ka ndarë foto dhe video me ndjekësit në rrjetet sociale.

Në një postim të fundit që ajo ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, Vesa mori gjithë vëmendjen e ndjekësve teksa pozoi me bikini.

“Si thoni me e prit Vitin e Ri pa taka. Mirësevjen 2021”, shkroi këngëtarja krahas fotografive.

‘Mirësevjen 2021’/ Vesa Luma mahnit fansat në pozat me bikini