Thursday, September 23, 2021

Sa shumë e ka formësuar gjoksin Era

Edhe pse ka kohë që nuk është mjaftë aktive në skenën muzikore, me anë të rrjeteve sociale arrin të marr vëmendje me publikimet që i bën.

Duke pasur parasysh se si ishte në fillim të karrierës, tani është shndërruar në super femër duke mahnitur të gjithë me linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Mbrëmë ndau një imazh me fustan të bardhë teksa uroj ndjekësit për festën e vitit të Ri, duke nxjerr gjoksin jashtë.

Mbase ia pa hajrin palestrës, duke qenë një femër tejet joshëse dhe mjaftë provokuese.