Monday, October 25, 2021

U ribashkuan, por Loredana dhe Mozzik mbrëmë nuk festuan bashkë

Ka ditë që kanë bërë publike ribashkimin e tyre.

Duke qenë së bashku për shumë momente, me rastin e ndërrimit të motmoteve ata duket se kanë vendosur të qëndrojnë larg njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Kjo u bë e ditur nga vet çifti me anë të publikimeve të shumta që i bën në rrjetet sociale.

Ishte Lori ajo e cila ndau disa imazhe me vajzën dhe me familjarët e saj, pastaj edhe Getinjo publikoj portretin familjar duke pozuar me nënën babin dhe Mozzikun.

Përkundër sakrificave të shumta që kanë bërë, kjo gjë nuk pritej nga ata, dhe ngreh mjaftë dyshime sa i për këtë raportit të tyre.