Monday, October 25, 2021

Cila deputete u shndërrua në babadimër natën e Vitit të Ri?

Albena Reshitaj, deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së ka befasuar nipin e saj në natën e Vitit të Ri

Reshitaj është veshur me tesha të babadimrit dhe i ka dhënë një dhuratë nipit të saj për festën e fundvitit, shkruan Reporteri.net.

Motra e Reshitajt, Edona, ka bërë një postim duke thënë për deputetën se ajo është tezja më e mirë në botë.Image

Kush eshte Babadimri qe erdhi te ne?????

Faleminderit Tezja ma e mira n’bote per befasine e Dukës??????????.

Te duam shume????????????

Gezuar 2021