Monday, October 25, 2021

Arbenita ia ofron gjoksin te goja Feros

Arbenita dhe Fero po godasin herë pas herë bashkë.

Që pas rikthimit të reperit në instagram dyshja po shfaqen shpesh bashkë duke ndarë imazhe nga përditshmëria e tyre.

Siç dihet shpesh cifti kanë sjellë edhe foto të atilla ku dytë kanë provokuar bashkë.

Edhe së fundmi herë, ata sollën një imazh tamam për tu komentuar.

Arbenita është ajo e cila provokoi me gjoksin e saj të madh duke ia afruar para fytyrës Fero, ndërkohë që reperi u fokusuar në fytyrën e modeles.

Shikojeni.