E mërkurë, 23 Qershor, 2021

Ngjajnë si dy pika uji, pse Loredana dhe motra e saj nuk flasin mes vete?

Që një kohë të gjatë është në qendër të vëmendjes për jetën e saj private dhe ribashkimin me reperin Mozzik.

Se fundmi Loredana ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me flokë brune, dhe mund të vërehet ngjashmëria e madhe qe ka me motrën e saj Rozafën, raporton Gazeta Express. 

Rozafa është e njohur në “Showbiz”, jo vetëm si motra e Loredanës, por ajo u bë pjesë e showbizit pas lidhjes me këngëtarin Gent Fatali.

Nuk dihen marrëdhëniet në mes motrave, pasi qe nuk i shohim në prani të njëra tjetrës dhe që gjithmonë Loredana poston vetëm foto me vëllezërit e saj dhe asnjëherë me motrën e vogël.

Në media ishte raportuar se dy motrat nuk flasin mes vete, por, që arsyeja apo nëse ky informacion është i vërtetë nuk dihet ende.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm