Monday, September 20, 2021

Veshja transparente ia vizaton të gjitha Demit

Demi Rose nuk la vend për imagjinatën në paraqitjen e fundit.

Modelja  e famshme, Demi Rose e nisi edhe 2021-ën me provokime të rënda në rrjete sociale.

Bukuroshja, së fundi ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën u shfaq joshëse me kostum transparent.

E veshur me bodysuit, Demi theksoi figurën trupore, ndërsa me këtë veshje nuk i linte aspak vend imagjinatës.

Teksa po bënte lëvizje para kamerës, ajo po tentonte që ta mbulonte gjoksin me anë të duarve, teksa u kthye prapa dhe tregoi të pasmet.

Demi Rose i kishte lidhur flokët gërshet, por vëmendja ishte tek format trupore të saj.