Home Magazina Morena Taraku pozon me këmbët lartë e gjysmë e zhveshur

Morena Taraku pozon me këmbët lartë e gjysmë e zhveshur

Modelja dhe këngëtarja kosovare Morena Taraku ka kohë që është zhvendosur për të jetuar në Turqi.

Bukuroshja vazhdon të jetë seksi e të sjellë imazhe atraktive atëherë kur ndjekësit më së paku e presin, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka befasuar ndjekësit edhe më këtë imazh ku është shfaqur tejet bombastike.

Duke pozuar me këmbët lartë e gjysmë e zhveshur Morena s’kishte sit ë shpëtonte as nga vëmendja mediatike e sidomos e gazetarëe të mediave rozë.

Ja shikojeni.

Most Popular