Wednesday, October 20, 2021

Kejvina Kthella ‘tërbon’ fansat me paraqitjen e fundit

Ish-velina, Kejvina Kthella, ka “çmendur” ndjekësit me pozat e fundit në rrjetet sociale.

Modelja e njohur ekspozoi gjoksin bombastik, përmes prerjes unike në bluzën e saj, duke ngacmuar imagjinatën e mijëra fansave.

Bukuroshja seksi vuri në pah linjat e saj elegante trupore në pozat provokuese, teksa i vuri “flakën” rrjetit.

“Uhhh C?farë Kejvineeeee ??”- shkroi ajo krahas imazheve të nxehta, duke ‘ngacmuar’ akoma më shumë ndjekësit. Kejvina Kthella dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse me veshjen provokuese.