Home Qendrore Pamje shqetësuese: Ja si pushkatohen tre të rinj shqiptarë nga ‘Tigrat’ e...

Pamje shqetësuese: Ja si pushkatohen tre të rinj shqiptarë nga ‘Tigrat’ e Arkanit

Në një video, e cila po qarkullon ne rrjetet sociale shihet se si forcat paramilitare serbe pushkatojnë tre të rinj shqiptarë.

Në bazë të përshkrimit të videos besohet se ajo është bërë në regjionin e Kaçanikut dhe të rinjtë shqiptarë janë ekzekutuar nga tigrat e kriminelit serb Arkan.

Most Popular