Monday, September 20, 2021

Blerona Zeqiri provokon me të pasmet

Moderatorja Blerona Zeqiri po surprizon çdoherë fansat me postime në rrjete sociale.

Në fotot e fundit, ajo shihet e buzëqeshur dhe veshur më shumë stil.

Për dallim nga herët e kaluara, Blerona ksaj here ka marrë vëmendje me fizikun e saj dhe me të pasmet e formësuara.

Të cilat ajo nuk hezitoj ti reklamoj në foton e postuar në faqen e saj zyrtare në Instagram.

Ndryshe, Blerona Zeqiri çdo të diele moderon emisionin e saj ‘1 kafe prej shpisë‘.