Saturday, October 16, 2021

E fejuara e Shpat Kasapit sjell foto nga dhoma e fjetjes

Siç dihet tashmë, këngëtari Shpat kasapi është fejuar dhe duket mjaftë i lumtur në krahët e të dashurës së tij, shkruan “Kosovarja”.

Shpati, në të 30-tat e ka gjetur fatin e jetës dhe shpesh po tregon se është i lumtur me të përzgjedhurën.

E, Selvija, tashmë ka nisur të bëhet e popullarizuar dhe më e ndjekur në Instagram, ku kohë pas kohe poston foto e video.

Bukuroshja zeshkane, sapo na ka futur edhe brenda dhomës së fjetjes. E rregulluar deri në detaje, me gjasë ajo po dilte diku me njeriun e zemrës.