Monday, September 20, 2021

Vëllai i Haki Imerit: Gruaja e Rexhep Selimit na rrahu gjashtë personave sa ishim të burgosur në Krumë

Faqja e simpatizantëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ka shpërndarë një video ku flitet në lidhje me gruan e Rexhep Selimit, Shqipe Selimi e cila është kandidate për deputete nga radhët e VV’së.

Imer Imeri, vëllai i Haki Imerit kishte akuzuar në “Zona B” me gazetar Baton Haxhiun, se Shqipe Selimi kishte rrahur atë dhe gjashtë persona të tjerë derisa ishte i burgosur nga UÇK’ja në Sahan të Krumës. VIDEO

https://www.facebook.com/PortaliDardan/videos/530048241305488/